TENİS DERSİTENİS DERSİ

11 yıllık tenis antrenörlüğü tecrübesiyle size özel tenis dersleri.İster yeni başlayın ister tenis seviyenizi geliştirmek isteyin. Oyun seviyenize göre, size uygun özel tenis dersi ve öğretim yöntemleri. Kendinize uygun zaman diliminde size uygun öğretim yöntemleriyle, en etkili  ve hızlı tenis öğrenme yolu ile sizde tenis ile tanışın.

Neden özel ders almalıyım?

Tenis öğrenirken en önemli konuların başında doğru teknik becerinin öğrenilmesi yer alır. İyi bir  tenis tekniği,  iyi bir tenis oyuncusu olmak için olmazsa olmazlardandır. Tenis becerilerini iyi uygulayabilen sporcular tenis seviyelerini rahatça geliştirebilir.

Bu nedenle tenise başlarken özel tenis dersi ile başlamak sporcu gelişimi açısından daha faydalıdır. Antrenör sporcu ile birebir ilgilendiği için öğretmek isteği vuruşu ona en uygun metot ile öğretir. Tenisçinin hatalarını anında düzelttiği için yanlış öğrenmelerin önüne geçilmiş olur. Burası çok önemlidir. Teniste ve diğer sporlarda yanlış öğrenmelerin yerine yeni davranışların kazandırılması zor bir süreçtir. Bu sporcu için hem maddi bir kayıp hem de zaman kaybı demektir.

Sonuç olarak tenise başlarken özel tenis dersi ile başlamak çok daha hızlı ve iyi tenis öğrenmenizi sağlayacaktır.

Tenis Dersi Programları Nelerdir?

1- Yeni başlayanlar için özel tenis dersi :

 Yaş aralığı    :  4 yaş ve üzeri tüm sporcular.

Ders süresi     :  45 dk.  ve 60 dk.  olarak önceden belirlenir.

 Randevusu   :  Ders randevuları haftalık ve bir öncesi günden yapılır. Ders iptalleri ise mutlaka bir gün öncesinde yapılmadır.

2- Orta seviye özel tenis dersi :

3- Performans tenisi 

TTF Tenis Antrenörü

TEL: 05320608045