TENİS ÖĞRENMEK İSTİYORUMTENİS ÖĞRENMEK İSTİYORUM

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN TENİS DERSLERİ

Siz de Tenis Öğrenmek İstiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Etkili ve modern öğretim yöntem ve teknikler ile tenis öğretimi. Her yaş grubu için yeni başlayanlar tenis dersleri. Uygulama ağırlıklı tenis dersleri ile kendinizi geliştirin.

SORULAR İLE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN TENİS DERSLERİ

  • NE ÖĞRENECEĞİM ? : Tenisin temel vuruşları : Forehand , Backhand , Vole ,Smaç  ve Servis i öğreneceksiniz.
  • NASIL ÖĞRENECEĞİM? : Bireyselleştirilmiş öğretim yöntemi ile en kısa sürede tenis öğreneceksiniz.
  • NEREDE ÖĞRENECEĞİM ? :  Beşiktaş Ulus’ta bulunan kortlarda eğitim alacaksınız. Ayrıca kendi yerinizde olan  kortunuzda da tenis dersi alabilirsiniz.
  • NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİRİM? : Tüm öğrenmeler de olduğu gibi teniste de öğrenme hızı kişiden kişiye değişmektedir. Her Tenisçinin öğrenme hızı farklılık göstermektedir. Geçmişinde aktif spor yapan bireyler tenisi daha hızlı öğrenebilmektedir. Çocuklar için öğrenme hızı yetişkinlerden çok daha kısadır. Bu nedenle şu kadar sürede tenisi öğrenirsiniz demek doğru olmayacaktır. En doğru yöntem tenise başlamak ve kişisel özelliklerini göstermektir. Bazı sporcular çok kısa bir sürede karşılıklı  oynayacak  seviyeye gelmektedir.

Siz de tenise başlamaya karar verdiyseniz hemen iletişime geçin. Her yaş grubu için özel tenis dersi ve  grup tenis dersleri.  Size uygun zaman planlaması ile tenis dersi alın. Hafta içi ve hafta sonu özel tenis dersi opsiyonları. Lokasyon olarak kolay ulaşabilir bir spor tesisinde keyifli vakit geçirin.

Tenis dersleri ve tenis kursları için

Bilgi ve iletişim

Serkan Sevinç

0 532 060 80 45

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir